Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyonumuz
Tüm özel ve genel branşların bulunduğu, uluslararası hizmet verebilen, bölgenin öncü ve refere sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz
Ulusal standartlara uygun, hasta haklarına saygılı, sosyal doku ile uyumlu, güvenilir, kaliteli, ekonomik, teknolojik ve çağdaş sağlık hizmeti vermektir.

Değerlerimiz
Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet
Özel Atakent Hastanesi olarak, hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamayı ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu görüş doğrultusunda, tıbbi hizmetlerimizi hastanemizin her noktasında, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçları sürekli izliyor, dünyada kabul edilen standartları değerlendirmeye alıp açıklıyoruz. Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitiyoruz.

Hasta Memnuniyeti
Yaratmada Kararlılık Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, Hastanemizin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine hastane içinde kolaylıkla ulaşabilmekteler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlıyoruz. Hastanemiz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyeti. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izliyor ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanıyoruz. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlamaktır.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur, mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Atakentli olmaktan gurur duyan ekibimiz. Hastanemiz, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olmaya devam edecektir. Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımız. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Öncü Uygulamalar
Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere sağlık bilimleri alanında akademik bir kurum oluşturacağız. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de hastane olarak öncü ve örnek olmaya devam edeceğiz.

Sizi (Aynı Gün) Arayalım