Kulak Burun Boğaz

Kulak Burun Boğaz

Bölüm Hakkında

Kulak Burun Boğaz Merkezimizde;

Kulak Hastalıkları ve Cerrahisi

Burun Hastalıkları ve Cerrahisi

Estetik ve Fonksiyonel Burun Ameliyatı (Rinoplasti)

Horlama Cerrahisi

İşitme Azlığı Tanı ve Tedavisi

Kulak Çınlaması Tanı ve Tedavisi

Kulağa Bağlı Baş Dönmesi Tanı ve Tedavisi

Tükürük Bezi Hastalıkları Tanı ve Tedavisi

Odiyometri

Yenidoğan İşitme Testi

Sinüs Hastalıkları ve Cerrahisi

yanı sıra baş boyun kanserlerinin ve bu bölgedeki tümöral yapıların cerrahisini gerçekleştirmekteyiz.

Merkezimizde burun ve sinüs hastalıkları en sık tedavi ettiğimiz hastalıklar arasında yer almaktadır. Hastalarımızı; endoskopi, BT tarama ve alerji testleri dahil olmak üzere pek çok klinik ve radyografik tetkikler ile değerlendirilerek, onlara uygun tıbbi ve / veya cerrahi tedavi seçeneklerini sunmaktayız. Burun ve sinüs ameliyatlarının yanı sıra horlama ve uyku apnesi sorunlarının da cerrahi tedavisini gerçekleştirebilmekteyiz.

İşitme ve konuşma bölümümüzde; işitme ve konuşma sorunlarının tanı ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. Ses telleri ile ilgili cerrahi müdahaleler ve terapiler ile konuşma bozukluklarının giderilmesi mümkün olmaktadır.

Vertigo başta olmak üzere iç kulak nedenli denge bozukluklarının tanı ve tedavisi için çalışan uzmanlarımızın özenli çalışmasıyla bu hastalıklardan muzdarip pek çok kişiye tedavi olanağı sağlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Merkezimizde larenjit, farenjit, bademcik iltihabı, reflü gibi hastalıkların tanı ve tedavisinin de başarı ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Baş ve boyun cerrahisi uzmanlarımız ise yüz, ağız, yutak, gırtlak, tükürük bezleri, tiroid bezi hastalıklarının cerrahi tedavilerini titizlikle gerçekleştirmektedirler. Bu tür hastalıkların ne tek bir nedeni ne de tek bir tedavi yöntemi bulunmamaktır. Kişi için en uygun tedaviyi belirlemede multidisipliner yaklaşım çok önemlidir.

 

Paylaş:
Sizi (Aynı Gün) Arayalım