ATAKENT KADINLAR KULÜBÜ

ÇOOOK AVANTAJLI
Atakent Kadınlar Kulübü

Atakent Kadınlar Kulübü, kadınların gücünü bir araya getirmeyi hedeflemiş bir topluluktur. Kulüp üyeleri anne-bebek sohbetleri, yarışmalar, geziler, söyleşiler, sosyal sorumluluk projeleri gibi çeşitli etkinliklerle bir araya gelir. Birlikteliğin gücüne inanan kadınlar, etkinliklerini özel başlıklar altında anlamlandırır.

Üyeler için kulübün sosyal medya hesapları her zaman aktiftir ve yaşamı kolaylaştıran pratik bilgiler, sağlık, moda, güzellik, mutfak, ev dekorasyon, annelik, mizah, sanat vb. yaşama dair her alanda paylaşımlar yapılır. Aynı zamanda dileyen her üye kendi yaşamından paylaşım yapabilir. Yemek tarifleri, ev dekorasyon önerileri, el sanatları vb. her konuda üyelerimiz de kendi deneyimlerini paylaşmaktadır.

Üyelik Koşulları ve Avantajları Nelerdir?

Kulüp üyesi olan ve üye kartına sahip kadınlar, Özel Atakent Hastanesi'nin tüm hizmetlerinden %15 oranında indirimli faydalanır. Bu indirim, kart sahibinin veznelerde kartını ibraz etmesi koşuluyla geçerlidir. Üye bir başka nedenle hastanede indirim hakkına sahipse (örneğin özel sigortası var ise) söz konusu indirimler geçersiz kabul edilecektir.

Kart ilk bir yıl sadece kişinin kendisi ile ilgili indirimi sağlar. İkinci yıl eşi ve çocukları bu indirimden faydalanabilir.

Kartın ikinci yıl geçerliliğinin devam edebilmesi için kart sahibinin en az bir kez seminer faaliyetlerinden, en az iki kez de poliklinik hizmetlerinden faydalanması gerekmektedir.

İndirim sağlayacağı Atakent Hastanesi'nde birimler şunlardır:

Ayakta Poliklinik Hizmetleri

Görüntüleme Ünitesi ( MR - Ultrason- Röntgen)

Laboratuar Hizmetleri (Dış Laboratuar Hizmetleri Dışında)

Özel Atakent Hastanesi Medikal Estetik ve Dermatoloji Kliniği Hizmetleri

Kulüp yönetimi; restoranlar, giyim mağazaları, özel okul, AVM, spor salonları gibi çeşitli kurumlarla anlaşmalar yapar ve kulüp kart sahipleri bu anlaşmalı kurumları kendilerine özel indirimlerle kullanabilir. (Anlaşmalı kurum listesi ve indirim oranları kulübün web sayfasından / sosyal medya hesaplarından düzenli olarak paylaşılarak güncellenmektedir.).

Anlaşmalı olduğumuz kurumlarda gerçekleşen dönemsel indirim kampanyalarında, kulüp kartının indirimi geçerli değildir.

Kart sahipleri, tüm gelişme ve etkinliklerden kulübün sosyal medya hesapları / SMS / e-mail / telefon yoluyla haberdar edilir.

Kulüp üyeleri, hastanenin düzenlediği etkinliklerden öncelikli olarak haberdar olur. (Eğitimler, seminer-söyleşi ve kurslar, kampanyalar vb.)

Anlaşmalı Kurumlar

ZEN OPTİK

ŞAH-I KÜNEFE

ART KUAFÖR

PAPILLON BAYAN KUAFÖRÜ

DAPHNE ÇANTA

BUTİK GARDROP

WINOX AKADEMİ (ARAÇ YIKAMA)

GONCAGÜL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

EBRA GİYİM

DREAM STORE MODA EVİ

WHITE TUANA TERMAL OTEL SPA, MASAJ, TERMAL ve HAVUZ ALANLARI

YALOVA ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ

KARAMÜRSEL MELL'S BUTİK

TUGCE UGIP FOTOĞRAFÇILIK

MİMOZA ÇİÇEKLİK

MASAL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

NOSS FITNES

KONTES TAKI VE AKSESUAR

WAFFLE BUN KUMPİR

DERMA ESTETİK ( KARAMÜRSEL)

SÜMERAY GİYİM

GRAND KAROT HOTEL

DEMİRYÜREK ÇEYİZ, PERDE, AKSESUAR

FEYZA ORGANİZASYON

BİLGİ KIRTASİYE

COSMETIX

KUAFÖR ERKAN GÜZELLİK SALONU

ŞEN AY SİGORTACILIK

KARACA CAFE & RESTORANT

NAZENDE BUTİK

KAHVEHANE

TOKALAK 77 (Porsiyonlarda Geçerli İndirim)

CEYHUN KUAFÖR

Sizi (Aynı Gün) Arayalım