Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Atakent Hastanesi uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri,  modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresi olmak, hasta güvenliği ve mahremiyetini ön planda tutan kaliteli ve güvenilir bir anlayış ile sağlık sektöründe hizmete vermeye başlamıştır.

Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda hasta memnuniyetimizi en üst seviyelere taşımak ve hasta mahremiyetine önem vermek kurum olarak üstlendiğimiz en önemli görev ve sorumluluğumuzdur.

Kurum olarak hedefimiz; kanıta dayalı güncel tıp uygulamalarıyla, en yüksek kalitede tanı, tedavi ve bakım hizmetleri vererek ve gerek hastalarımız, gerekse çalışanlarımız için riskleri azaltarak, memnun hastalar ve mutlu çalışanlarla büyümeye devam etmektir.

Hastanemizde, geniş ve ferah şekilde dizayn edilen VIP ve SUIT odalarımız, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmetimiz ve hastanemizin karşısında yer alan otel konseptindeki sağlık kompleksimizde bulunan 36 adet 1+1 daire, kapalı yüzme havuzu ve spa merkezi ile hasta ve hasta yakınlarımıza evlerindeki konforu yaşatmayı hedefliyoruz.

Tarihçe

Kuruluş sürecine 2005 yılında başlayan ve 2008 yılı Mayıs ayında yatırımını tamamlayan hastanemiz 24.04.2008 tarihinde Yalova’da sağlık hizmeti sunmaya başlayarak, güçlü yönetimimiz, genç ve güvenilir hekim kadromuz ve dinamik çalışanlarımız ile tüm branşlarda ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyoruz.

Yatırımını tamamladığımız sağlık kompleksi ile tüm sağlık sorunlarına modern teknolojiler ile çözüm üretiyoruz.

2008 yılında küçük bir hastane olarak kurulan hastanemiz, kısa sürede ciddi bir büyüme potansiyeline girerek kısa ve uzun vadeli strateji planları geliştirip,dünya genelinde tıp alanında mevcut gelişmeleri yakından izleyerek projemiz yapılandı. Teknolojik gelişmeler ve toplumsal gereksinimleri göz önünde bulundurarak Yalova' da konumlanması mümkün olacak tüm ünite ve servislerin alt yapısı hazırlandı. 2017 yılının başı itibari ile hizmete açılan hastanemiz, 15.000 m² kapalı alanda, altyapısı kurulan Onkoloji Servisi, Kardiyovasküler Cerrahi Ünitesi, Anjiyo Ünitesi, Nükleer Tıp Ünitesi (Akciğer, Kemik, Kalp, Tiroid Sintigrafisi, Radyoaktif İyot Tedavi Odaları), 43 Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Donanımlı Ameliyathanesi, 203 Yatak Kapasitesi ve 150 Araç Kapasiteli otoparkı ile hizmet sunuyor.

Kalite

Hastanemiz, Uluslararası kalite standartlarını temsil eden International Organization for Standardization (İSO) ve Sağlık bakanlığı tarafından denetlenmektedir. 

Sizi (Aynı Gün) Arayalım