HAKKARİ’DEN YALOVA’YA AMELİYATI İÇİN GELDİ

HAKKARİ’DEN YALOVA’YA AMELİYATI İÇİN GELDİ

35 yaşında “Bel Fıtığı” teşhisi konulan erkek hasta İ.K. , Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanımız Opr. Dr. Oğuz ÖZEL tarafından mikrocerrahi yöntemi ile ameliyat edildi.

Hakkari’de yaşayan İ.K. yaklaşık bir ay önce sağ bacağında şiddetli bir ağrı ve yanma hissitmeye başlamıştı. Başvurduğu sağlık kuruluşlarında tek tedavi yönteminin cerrahi olduğu söylendi. Bunun üzerine ameliyat olacağı hekimi araştırmaya başlayan hasta,  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Oğuz ÖZEL’e başvurdu.

Hasta, Özel Atakent Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği’nde Opr. Dr. Oğuz ÖZEL tarafından gerçekleştirilen muayenenin ardından ameliyata alındı. Genel anestezi altında, çapı 2 santimetreden küçük olan çok küçük bir kesiden girilerek özelleştirilmiş ameliyat mikroskopları ve çok küçük özel aletler kullanılarak yapılan ameliyat başarılı sonuçlandı. Hızla iyileşen hasta, kısa süre sonra taburcu edildi.

Hakkari’den Yalova’ya ameliyatı için geldiğini ve sağlıklı şekilde memleketine geri dönen hasta şöyle konuştu:

Yaklaşık bir aydır devam eden ciddi ağrılar yaşıyordum. Ameliyat olmam önerilmişti. Bunun üzerine yakın çevremde ameliyat olan tanıdıklarıma danıştım. Neredeyse tümü Opr. Dr. Oğuz ÖZEL’i tavsiye etti. Kendisi ile görüştüğümde ameliyatımı memnuniyetle yapabileceğini söyledi. Bunun üzerine uçakla İstanbul’a geldim. Beni havaalanından aldılar ve ameliyatımı gerçekleştirdiler. Ameliyat sonrası ağrılarım geçti. Ağrısız bir şekilede yürümek çok güzel. Doktor Oğuz Bey’e ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim.”

Paylaş

Yorumlar